سال‌های پردازش فکر و اندیشه

    دبستان

دبستان


فرآیند آموزش و تربیت در موسسه پارسا رهسپار از پیش دبستان آغاز شده و ادامه مسیر آن در مقطع دبستان است، هدف ما در مقطع دبستان، ایجاد محیطی شاد و آرام به همراه یادگیری و به کاربستن آموزش‌ها ، مهارت‌ها و نظم و مقررات برای عزیزانمان است تا انشالله موجب تربیت انسان‌هایی پیشرو ، قانونمند، پای‌بند به آداب اجتماعی، دینی، مذهبی و ارزش آفرین برای خود و دیگران گردند. کودکان دبستانی رابطه  انتزاعی با جهان پیرامون خود دارند ایشان در مورد چراها و چکونگی‌ها بسیار کنجکاوند. هدف این کنجکاوی درونی شکل دادن به ذهن است. به همین دلیل برای دبستان رویکرد آموزشی تلفیقی و پژوهش محور را برگزیدیم که در این راستا کودکان در کنار آموزش مفاهیم درسی، مهارت های عملی نیز فرا میگیرند. 

 


 


 تا با ساختن و پرداختن به پرسش‌هایی که موضوعات مختلف درسی را دربرمیگرد، فهم  روشنی از پدیده ها بدست آورند. که کارگاه های مهارت‌های زندگی، عصرانه ، هنر وچوب، آزمایشگاه علوم، کلاس های آموزش رایانه و زبان انگلیسی، ورزش، نمایش و سرود و خدمات مشاوره و روانشناسی در کنار دروس رسمی به دنبال آموزش برای زندگی سعادتمندانه است. این مسیر مهم قطعا با حضور گرم، پرشور و همراه اولیای گرامی در کنار معلمان دلسوز، متخصص و توانمد میسر خواهد بود تا فرزندان عزیز پارسایی بتوانند در زندگی فردی و اجتماعی خود با ایمان و عمل صالح، ارزش آفرینی نموده و به رشد و تعالی و سعادتمندی در زندگی دنیوی و اخروی دست یابند.
                           

 


توجه توجه

اطلاعیه مهم دبستان 

تاریخ شروع ثبت نام دانش آموزان مقطع دبستان از اردیبهشت ماه به مدت یک ماه می‌باشد. 


اطلاعات بیشتر

ورود به سامانه آموزشی


   جهت ورود به سامانه کلاس‌های آموزشی آنلاین روی لینک زیر کلیک نمایید.

ورود به سامانه آموزشی

ارتباط با مقطع دبستان


            جهت ارتباط با داخلی 111 تماس حاصل نمایید.

        شماره واتس‌اپ دبستان:  09057326804

اخبار دبستان 

گروه سرود دبستان

تعدادی از دانش آموزان دبستان یک پس از گرفتن آزمون صدا و گذراندن کلاس‌های آموزشی در قالب یک گروه منظّم و منسجم  سرودی را در قالب یک کلیپ به مناسبت ولادت با سعادت امام عصر (عج‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) آماده کردند. این کار در روز نیمه شعبان، هفدهم اسفندماه پخش خواهد شد. بیشتر بدانید


جشن کارنما

در جلسه‌ای برای دریافت کارنامه عملکرد تحصیلی نیمسال اول دانش آموزان پایه اول، بچّه‌ها برای مادران‌شان سرود و نمایش اجرا کردند. آقای دکتر مهدی دوایی نیز درمورد "مدیریت رفتار و احساسات" صحبت کردند .

بیشتر بدانید

جشن میلاد امام علی(ع)

دانش آموزان دبستان یک و دو در روز چهارشنبه  12 بهمن‌‌ماه  در کنار معلمان‌شان جشنی را به مناسبت میلاد با سعادت       امام جواد و امام علی علیه‌السلام و بزرگداشت مقام پدران برگزار کردند.

بیشتر بدانید

                                                                                                                                                                                                  ادامه اخبار