توضیحات اوّلیّه دوره اول دبیرستان

والدین گرامی، ضمن عرض سلام و خير مقدم

خواهشمند است مراحل پيش رو در سایت را با دقّت تکميل فرمایید.

در صورتی که نسبت به هر بخش از این مراحل سؤالی داشتید، لطفاً با مسؤول روابط عمومی، درميان بگذارید.

همچنین قبل از تکميل مراحل، مطالب زیر را به دقّت مطالعه فرمایيد:

 

  • این مؤسّسه به منظور فراهم نمودن محيطی آکنده از محبّت و معنویّت، جهت پرورش فرزندان خانواده‌هاي مؤمن و معتقد به اهمّيّت تربيت همه‌جانبه، تأسيس گردیده است.

  • همسویی روند تعليم و تربيّت بين مدرسه و خانه، اصلی مسلّم در حفظ تعادل روانی دانش‌آموز می‌باشد، به اميد آنکه در انتخاب محيط آموزشی فرزندتان، به این امر عنایت ویژه داشته باشيد.

  • مؤسّسه‌ي پارسا اميدوار است که والدین گرامی ارتباط مرتّب خود را با مربّيان دانش‌آموز حفظ نموده، مسؤولين مؤسّسه را از نظرات و راهنمایی‌هاي ارزشمند خویش بهره‌مند سازند و همچنين در برنامه‌هاي مختلفی که توسّط مؤسّسه تشکيل می‌گردد، فعّالانه شرکت فرمایند.

  • در صورت ثبت‌نام  فرزندتان، با توجّه به این که برنامه‌ریزي آموزشی مؤسّسه بر اساس آموزش مستمر تنظيم گردیده، غيبت دانش‌آموز، ضمن ایجاد روحيّه‌ي عدم پذیرش نظم و نیز عقب ماندن از برنامه‌هاي آموزشی، در روابط اجتماعی وي نیز ایجاد خلل خواهد نمود. بنابراین لازم است در صورت ثبت‌نام، دانش‌آموز تمام روزهاي آموزشی را در مؤسّسه، حضور کامل داشته باشد.

  • چنانچه فرزندتان در دوره‌ی پیش دبستانی ثبت‌نام گردد، موسّسه تعهّدی در زمینه‌ی تأمین تحصیلات دبستانی ندارد. این بدان معناست که ثبت‌نام در هر پایه‌ی تحصیلی، به شکلی مجزّا صورت خواهد پذیرفت.

 

شرایط پذیرش:

  1. گذراندن موفّق سال تحصیلی قبل و ارائه‌ی مدارک

  2. معارفه با والدین بزرگوار و آشنایی با دانش‌آموز


انتخاب دانش‌آموز:

با توجه به محدودیّت ظرفیت خدمت‌گزاری، انتخاب دانش‌آموز توسّط شورای گزینش مدرسه انجام خواهد شد.

CAPTCHA Image