پیش‌دبستان

والدین گرامی، ضمن عرض سلام و خير مقدم

با توجه به تکمیل ظرفیت مقطع پیش‌دبستانی، از سوی دیگر تداوم پیگیری خانوده های گرامی علاقه‌مند به حضور فرزاندانشان در این مدرسه، این سامانه همچنان در خدمت شما برای تکمیل ظرفیت خواهد بود ولی هیچگونه تعهدی برای مدرسه ایجاد نخواهد شد و در صورت فراهم شدن هر فرصت و ظرفیت جدید، با شما تماس گرفته خواهد شد. بدیهی است که خانواده های محترم زمان مراجعه به موسسات اموزشی دیگر را نباید از دست بدهند

خواهشمند است مراحل پيش رو در سایت را با دقّت تکميل فرمایید.

در صورتی که نسبت به هر بخش از این مراحل سؤالی داشتید، لطفاً با مسؤول روابط عمومی، درميان بگذارید.

همچنین قبل از تکميل مراحل، مطالب زیر را به دقّت مطالعه فرمایيد:

 

  • این مؤسّسه به منظور فراهم نمودن محيطی آکنده از محبّت و معنویّت، جهت پرورش فرزندان خانواده‌هاي مؤمن و معتقد به اهمّيّت تربيت همه‌جانبه، تأسيس گردیده است.

  • همسویی روند تعليم و تربيّت بين مدرسه و خانه، اصلی مسلّم در حفظ تعادل روانی نوآموز می‌باشد، به اميد آنکه در انتخاب محيط آموزشی فرزندتان، به این امر عنایت ویژه داشته باشيد.

  • مؤسّسه‌ي پارسا اميدوار است که والدین گرامی ارتباط مرتّب خود را با مربّيان نوآموز حفظ نموده، مسؤولين مؤسّسه را از نظرات و راهنمایی‌هاي ارزشمند خویش بهره‌مند سازند و همچنين در برنامه‌هاي مختلفی که توسّط مؤسّسه تشکيل می‌گردد، فعّالانه شرکت فرمایند.

  • در صورت ثبت‌نام  فرزندتان، با توجّه به این که برنامه‌ریزي آموزشی مؤسّسه بر اساس آموزش مستمر تنظيم گردیده، غيبت نوآموز، ضمن ایجاد روحيّه‌ي عدم پذیرش نظم و نیز عقب ماندن از برنامه‌هاي آموزشی، در روابط اجتماعی وي نیز ایجاد خلل خواهد نمود. بنابراین لازم است در صورت ثبت‌نام، نوآموز تمام روزهاي آموزشی را در مؤسّسه، حضور کامل داشته باشد.

  • چنانچه فرزندتان در دوره‌ی پیش دبستانی ثبت‌نام گردد، موسّسه تعهّدی در زمینه‌ی تأمین تحصیلات دبستانی ندارد. این بدان معناست که ثبت‌نام در هر پایه‌ی تحصیلی، به شکلی مجزّا صورت خواهد پذیرفت.

 

شرایط پذیرش:

  1. شرط سنی نوآموز برای پیش‌دبستان: از ۹۴/۷/۱ الی ۹۵/۶/۳۱

  2. معارفه با والدین بزرگوار و آشنایی با نو‌آموزان


انتخاب نوآموز:

با توجه به محدودیّت ظرفیت خدمت‌گذاری، انتخاب نوآموزان توسّط شورای گزینش مدرسه انجام خواهد شد.

CAPTCHA Image