پیش‌دبستان

والدین گرامی، ضمن عرض سلام و خير مقدم

 

خواهشمند است مراحل پيش رو در سایت را با دقّت تکميل فرمایید.

لطفا مراحل ثبت‌نام را با سیستم‌عامل ویندوز و مرورگر Chrome بگذرانید.در غیر این صورت لطفا از سیستم عامل اندروید و مرورگر Chrome استفاده نمایید و گزینه Desktop Site را فعال نمایید.

در صورتی که نسبت به هر بخش از این مراحل سؤالی داشتید، لطفاً با شماره 09057326804، تماس بگیرید.

همچنین قبل از تکميل مراحل، مطالب زیر را به دقّت مطالعه فرمایيد:

  • این مؤسّسه به منظور فراهم نمودن محيطی آکنده از محبّت و معنویّت، جهت پرورش فرزندان خانواده‌هاي مؤمن و معتقد به اهمّيّت تربيت همه‌جانبه، تأسيس گردیده است.

  • همسویی روند تعليم و تربيّت بين مدرسه و خانه، اصلی مسلّم در حفظ تعادل روانی نوآموز می‌باشد، به اميد آنکه در انتخاب محيط آموزشی فرزندتان، به این امر عنایت ویژه داشته باشيد.

  • مؤسّسه‌ي پارسا اميدوار است که والدین گرامی ارتباط مرتّب خود را با مربّيان نوآموز حفظ نموده، مسؤولين مؤسّسه را از نظرات و راهنمایی‌هاي ارزشمند خویش بهره‌مند سازند و همچنين در برنامه‌هاي مختلفی که توسّط مؤسّسه تشکيل می‌گردد، فعّالانه شرکت فرمایند.

  • در صورت ثبت‌نام  فرزندتان، با توجّه به این که برنامه‌ریزي آموزشی مؤسّسه بر اساس آموزش مستمر تنظيم گردیده، غيبت نوآموز، ضمن ایجاد روحيّه‌ي عدم پذیرش نظم و نیز عقب ماندن از برنامه‌هاي آموزشی، در روابط اجتماعی وي نیز ایجاد خلل خواهد نمود. بنابراین لازم است در صورت ثبت‌نام، نوآموز تمام روزهاي آموزشی را در مؤسّسه، حضور کامل داشته باشد.

  • چنانچه فرزندتان در دوره‌ی پیش دبستانی ثبت‌نام گردد، موسّسه تعهّدی در زمینه‌ی تأمین تحصیلات دبستانی ندارد. این بدان معناست که ثبت‌نام در هر پایه‌ی تحصیلی، به شکلی مجزّا صورت خواهد پذیرفت.

 

شرایط پذیرش:

  1. شرط سنی نوآموز برای پیش‌دبستان: از ۹5/1/۱ الی ۹6/6/31

  2. معارفه با والدین بزرگوار و آشنایی با نو‌آموزان


انتخاب نوآموز:

با توجه به محدودیّت ظرفیت خدمت‌گذاری، انتخاب نوآموزان توسّط شورای گزینش مدرسه انجام خواهد شد.

CAPTCHA Image